Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:

Crucial X9 SSD (1 TB) Fiyatları

Crucial X9 CT1000X9SSD9 1TB Type-C Taşınabilir SSD siyah

Satıcı: ebz

8.223,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 8223.05
Crucıal 1Tb X9 Ct1000x9ssd9 1050-1050Mb/S Ssd Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

8.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8410.00
Crucial X9 1 Tb Type-C Taşınabilir Ssd Ct1000X9Ssd9

Satıcı: ramazanmutlu

8.465,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 8465.53
Crucial X9 1 Tb Type-C Taşınabilir Ssd Ct1000X9Ssd9

Satıcı: onlinealisverisyap

8.524,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 8524.32
Crucial X9 CT1000X9SSD9 1TB Type-C Taşınabilir SSD siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

8.592,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 8592.04
Crucıal 1Tb X9 Ct1000x9ssd9 1050-1050Mb/S Ssd Typec Harici Disk

Satıcı: ramazanmutlu

8.896,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8896.60
Crucial 1TB X9 Serisi Portable SSD 1050Mb/1050Mb Ct1000X9Ssd9 9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 9349.00
Crucial CT1000X9SSD9 1TB 1050MB/1050MB X9 Serisi Portable SSD (Solid State Disk) - Gri

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum

9.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 9379.00
Crucial 1TB X9 Serisi Portable 1050MB/1050MB SSD (Solid State Disk)

7 yorum

9.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 9379.00
Crucial X9 CT1000X9SSD9 USB 3.2 1tb Taşınabilir SSD

Satıcı: Technoavm | 12 yorum

12.290,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 12290.28

Crucial X9 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Crucial X9 SSD Ürün Ailesi

Crucial X9 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 50 mm
• Genişlik 65 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Crucial X9 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Diskler

Crucial X9 SSD (1 TB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Enes Profil Resmi

17 yorum

Enes epey crucial x9 ssd bende var yazma hızı 1050 diye geçiyor kaynak:vatan bilgisayar Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.