Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston XS1000 SSD (2 TB) Fiyatları

Kingston 2tb Sxs1000r/2000ga Taşınabilir Ssd kirmizi

Satıcı: nastechteknoloji2

12.479,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 12479.67
Kingston 2tb Sxs1000r/2000ga Taşınabilir Ssd kirmizi

Satıcı: mediamarkt

12.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 12540.00
Kingston 2 TB Xs1000 BOC External USB 3.2 Gen Taşınabilir SSD Kırmızı 13.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 13199.00
Kingston SXS1000R/2000GA 2 TB USB Taype C 3.2 Gen2 M.2 BOC Kırmızı Harici SSD Harddisk

Satıcı: MEDIAMARKT

13.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 13200.00
Kingston 2 Tb SXS1000R/2000GA Taşınabilir SSD - Kırmızı

Satıcı: Nastech Teknolojii | 11 yorum

13.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 13449.00
2 TB XS1000 BOC Harici USB 3.2 Gen 2 Taşınabilir Katı Hal Sürücüsü SXS1000/2000GA

Satıcı: Amazon.com.tr

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 13909
Kingston 2 TB Xs1000 BOC External USB 3.2 Gen Taşınabilir SSD Siyah 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 13899.00
Kingston Sxs1000 Sxs1000/2000ga 2TB USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk 13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13899.00
Kingston 2 TB XS1000 BOC External USB 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSD Siyah

Satıcı: MediaMarkt

13.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 13900.00
KINGSTON 2 TB XS1000 BOC External USB 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSD Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

13.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 13900.00
Kingston SXS1000R/2000G Red External 2tb 1050-1000MBs USB 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSD - Kırmızı

Satıcı: MetaETicaret | 55 yorum

14.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 14999.99
Kingston SXS1000 SXS1000R/2000GA 2TB USB 3.2 Kırmızı Taşınabilir SSD

Satıcı: Tuval Teknoloji

15.034,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 15034.03
Kıngston 2Tb Sxs1000/2000Ga Boc Usb 3.2 Ssd Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

16.229,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 16229.70
Kıngston Kng 2Tb Tasinabilir Ssd Sxs1000r/2000G

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

16.313,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 16313.70
Kingston SXS1000 SXS1000/2000GA 2TB USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

16.428,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 16428.31
Kingston XS1000 2TB USB 3.2 Gen 2 Okuma 1050MB – Yazma 1000MB Kırmızı Taşınabilir Harici SSD (SXS1000R/2000GA) 17.358,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 17358.97
Kingston XS1000 2TB USB 3.2 Gen 2 Okuma 1050MB – Yazma 1000MB Taşınabilir Harici SSD (SXS1000/2000GA) 17.358,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 17368.97
Kingston XS1000 2TB USB 3.2 Gen 2 Okuma 1050MB – Yazma 1000MB Kırmızı Taşınabilir Harici SSD (SXS1000R/2000GA) 17.358,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

18 17368.97
Kingston XS1000 2TB USB 3.2 Gen 2 Okuma 1050MB – Yazma 1000MB Taşınabilir Harici SSD (SXS1000/2000GA) 17.358,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 17368.97
Kingston SXS1000 2TB USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: NETSİPARİS

18.440,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 18440.40

Kingston XS1000 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston XS1000 SSD Ürün Ailesi

Kingston XS1000 1 TB (SXS1000/1000G) SSD 1 TB 7.505,00 TL
Kingston XS1000 2 TB (SXS1000/2000G) SSD 2 TB 12.479,67 TL

Kingston XS1000 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

USB

Kingston XS1000 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 33 mm
• Derinlik 14 mm
• Ağırlık 29 g
• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı

Kingston XS1000 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.