- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum
2.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 2609 Kingston 1TB XS1000 (SXS1000/1000G) USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk 2.754,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 2764 Kingston XSX1000 SXS1000/1000G 1TB USB 3.2 Taşınabilir SSD Disk 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2899.00 Kingston XS1000 1TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Harici Katı Hal (SSD) Taşınabilir SürücüSatıcı: notebookstore | 11 yorum
3.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3019.00 Kingston XS1000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: incehesap
3.025,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3025.05 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: victory
3.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 3049.00 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: NotebookStore
3.071,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3071.04 Kingston Xs1000 1Tb Mini Usb 3.2 Gen 2 Siyah Tasinabilir SsdSatıcı: PTD Bilişim
3.089,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 3089.06 Kingston XSX1000 SXS1000/1000G 1TB USB 3.2 Taşınabilir SSD DiskSatıcı: incehesap | 2 yorum
3.134,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3134.05 Kingston Xs1000 Sxs1000/1000G 1 Tb Usb Type-C 3.2 Gen 2 Tasinabilir SsdSatıcı: Notebook Store
3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 3149.00 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: incehesap
3.168,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 3168.31 Kingston Xs1000 1 Tb Sxs1000/1000g Ssd Usb 3.2 Taşınabilir DiskSatıcı: TEKNOSA
3.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 3169.00 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: notebookstore
3.149,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
13 3159 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 Tb USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSD - SiyahSatıcı: notebookstore | 11 yorum
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
14 3199.00 Kingston Xs1000 Sxs1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: NotebookStore
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 3199.00 Kingston XS1000 SXS1000/1000G 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 Taşınabilir SSDSatıcı: pozitifteknikdestek
3.298,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
16 3298.92 KINGSTON 1TB SXS1000/1000G USB 3.2 SSD HARİCİ DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
3.335,12 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
17 3345.12 Kingston XS1000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
3.413,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 3423.54 Kingston XS1000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
3.655,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 3655.08 Kingston XS1000 1TB Mini USB 3.2 Gen 2 Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.656,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 3656.48