Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lacie D2 3.5" 10TB USB 3.1 Taşınabilir Disk STHA10000800
Satıcı: FORSAN | 5 yorum
34.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 34300.00
LaCie d2 Professional 10TB, Harici Sabit Disk, PC Mac & iPad, 1 ay Adobe All Apps, Data Rescue Service (STHA10000800) Satıcı: FORSAN
35.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 35210
Lacıe 10Tb D2 Professional Stha10000800 Usb 3.0 Harici Disk
Satıcı: onlinealisverisyap
41.390,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
3 41390.90
Lacıe 10Tb D2 Professional Stha10000800 Usb 3.0 Harici Disk
Satıcı: kasvabilişim
41.885,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
4 41885.60
LACIE 10TB D2 Professional STHA10000800 USB 3.0 Harici Disk - Siyah
Satıcı: kasvabilişim
45.074,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 45074.22
LACIE 10TB D2 Professional STHA10000800 USB 3.0 Harici Disk Satıcı: Hızlı Stok
61.591,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 61591.72
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM