Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lacie 14Tb Stha14000800 D2 Professional Usb 3.1 Taşınabilir Disk 5 Yıl Data Kurtarma Servisi Satıcı: Forsan
49.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 49470.00
Lacie D2 3.5" 14TB USB 3.1 Taşınabilir Disk STHA14000800 - Siyah
Satıcı: FORSAN | 1 yorum
49.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 49900.00
Lacie D2 Professional 14 Tb, Harici Sabit Sürücü, 3,5 İnç, Alüminyum Muhafazada, Usb C, Siyah, Dahil. Veri Kurtarma Hizmeti (Stha14000800)
Satıcı: ylmzhome
61.083,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 61083.30
Lacie 14 TB D2 Professional STHA14000800 3.5" USB 3.1 Taşınabilir Disk Satıcı: Erenler Ticaret
61.740,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 61740.14
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM