Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rugged USB-C 2TB Ultra Dayanıklı Profesyonel 2.5" HDD,Thunderbolt4,IP54 + 3 Yıl Seagate Data Kurtarma Garantisi(STFR2000800) - Turuncu - 2 TB
Satıcı: FORSAN | 62 yorum
14.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 14600.00
Lacıe 2Tb 2.5" Rugged U-C Stfr2000800 Type-C Harici Disk
Satıcı: onlinealisverisyap
16.650,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 16650.60
Lacie 2Tb Lacıe 2.5 Inc Usb 3.1 (Usb-C) Stfr2000800 Rugged Mını Taşınabilir Disk Satıcı: onlinealisverisyap
16.836,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 16836.02
Lacıe 2Tb 2.5" Rugged U-C Stfr2000800 Type-C Harici Disk
Satıcı: ZmTeknoloji
16.889,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 16889.10
LACIE 2TB 25 RUGGED U-C STFR2000800 TYPE-C HARİCİ DİSK Satıcı: onlinealisverisyap
16.894,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 16894.10
Lacie 2tb Lacıe 2.5 Inc Usb 3.1 (USB-C) Stfr2000800 Mını Taşınabilir Disk Satıcı: Arey Teknoloji
18.714,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 18714.47
LACIE 2TB 2.5" RUGGED STFR2000800 Type-C Harici Disk Satıcı: Hızlı Stok
24.839,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 24839.84
Lacie Lacıe 2tb 2.5" Rugged STFR2000800 Type-C Harici Disk - Siyah
Satıcı: Hızlı Stok
26.642,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 26642.74
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ