Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Çerçeve Boyutu:

Lacie Rugged USB-C HDD Fiyatları

Lacie Rugged 4 Tb Taşınabilir Harici Sabit Sürücü, 2,5 İnç, Pc Ve Mac, Dahil. Usb-A Kablosu Olmadan Usb-C, Dahil. Kurtarma Hizmeti (Stfr4000800)

Satıcı: ylmzhome

19.883,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 19883.30
Lacie 2.5 Inc 4 Tb Usb3.1 (Usb-C) Stfr4000800 Rugged Mını Taşınabilir Disk

Satıcı: Forsan

20.564,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 20564.00
Lacıe 4Tb Rugged Stfr4000800 Thunderbolt 4 Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

23.464,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 23464.10
Lacie Rugged 4 Tb Taşınabilir Harici Sabit Sürücü, 2,5 Inç, Pc ve Mac, Dahil. Usb-A Kablosu Olmadan Usb-C, Dahil. Kurtarma Hizmeti (STFR4000800)

Satıcı: koçlar grup ticaret

23.518,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 23518.00
Lacıe STFR4000800 4 Tb 130 Mb/s Usb3.1 Mini Taşınabilir Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

23.749,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 23749.13
Lacie Rugged Mini STFR4000800 4 TB 2.5" USB-C 3.1 Taşınabilir Disk turuncu

Satıcı: onlinealisverisyap

23.798,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 23798.67
Lacie Rugged Mini STFR4000800 4 TB 2.5" USB-C 3.1 Taşınabilir Disk turuncu

Satıcı: zmteknoloji

24.240,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 24240.15
Lacie Lacıe 4tb Rugged STFR4000800 Thunderbolt 4 Harici Disk - Siyah - Gri

Satıcı: ZmTeknoloji

26.378,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 26378.41
LACIE 4TB 2.5" Rugged Mini STFR4000800 TypeC Harici Disk

Satıcı: Hızlı Stok

34.170,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 34170.03

Lacie Rugged USB-C HDD Fiyat Geçmişi

Lacie Rugged USB-C HDD Ürün Ailesi

Lacie Rugged USB-C HDD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 135 mm
• Genişlik 86 mm
• Derinlik 26.1 mm
• Ağırlık 400 g
• Renk Seçenekleri Gri

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları STFR4000400 STFR4000800

Lacie Rugged USB-C HDD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.