Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: n11
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 11499.00 Samsung T5 EVO Taşınabilir SSD 4TB, USB 3.2 Gen 1 Harici Katı Hal Sürücüsü. Oyun ve içerik oluşturmak için 460MB/s'ye kadar olan okuma ve yazma hızı,SiyahSatıcı: Amazon.com.tr
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 12499.00 Samsung T5 Evo 4tb MU-PH4T0S/WW 460MB/SN USB 3.2 Harici SSD Siyah 3 Yıl Samsung Turkıye GarantiliSatıcı: Hepsiburada | 2 yorum
13.185,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 13185.37 Samsung 4TB T5 EVO USB 3.2 GEN 1 (Okuma 460MB / Yazma 460MB) Harici SSD 13.770,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 13770.00 Samsung 4TB T5 Usb 3.2 (460 MB-s) Siyah Taşınabilir SSD Disk MU-PH4T0S-WWSatıcı: Maksimum Bilgisayar
13.837,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 13837.90 Samsung Taşınabilir SSD T5 EVO USB 3.2 Gen 1, 4 TB 14.174,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 14174.00 Samsung 4TB T5 Evo USB 3.2 Gen 1 Taşınabilir SSD (MU-PH4T0S/WW) 15.438,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 15448 SAMSUNG 4TB T5 EVO MU-PH4T0S/WW USB 3.2 SSD HARİCİ DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
15.742,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
8 15752 Samsung T5 Evo Usb 3.2 4Tb Mini Siyah Tasinabilir Ssd 15.809,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
9 15809.30 Samsung T5 EVO MU-PH4T0S/WW USB 3.2 4 TB Taşınabilir SSDSatıcı: ramazanmutlu
16.103,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 16103.90 Samsung T5 EVO MU-PH4T0S/WW USB 3.2 4 TB Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
16.699,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 16699.46 Samsung 4Tb T5 Usb 3.2 (460 Mb-S) Siyah Tasinabilir Ssd Disk Mu-Ph4t0s-WwSatıcı: BİLİŞİMSE
16.755,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
12 16755.36 Samsung T5 Evo USB 3.2 4TB Mini Siyah Taşınabilir SSDSatıcı: Ptd Bilişim
17.469,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
13 17479.96