Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: n11 | 1 yorum
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 21999.00 Samsung T5 EVO Taşınabilir SSD 8TB, USB 3.2 Gen 1 Harici Katı Hal Sürücüsü. Oyun ve içerik oluşturmak için 460MB/s'ye kadar olan okuma ve yazma hızı, SiyahSatıcı: Amazon.com.tr
22.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 22499.00 Samsung 8Tb T5 Evo Mu-Ph8T0S/Ww Usb 3.2 Ssd Harici DiskSatıcı: idefix
24.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 24709 Samsung 8Tb T5 Evo Mu-Ph8T0S/Ww Usb 3.2 Ssd Harici Disk 24.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 24699.00 Samsung T5 Evo 8 Tb Taşınabilir SSD Kart MU-PH8T0S/WW - SiyahSatıcı: Hepsiburada
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 24999.00 Samsung 8TB T5 EVO USB 3.2 GEN 1 (Okuma 550MB / Yazma 460MB) Harici SSD 26.817,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 26817.00 Samsung 8TB T5 Evo USB 3.2 Gen 1 Taşınabilir SSD (MU-PH8T0S/WW) 28.614,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28624 SAMSUNG 8TB T5 EVO MU-PH8T0S/WW USB 3.2 SSD HARİCİ DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
29.109,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 29119 SAMSUNG 8TB PORTABLE T5 EVO MU-PH8T0S/WWSatıcı: UZMANLARPC
29.372,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 29372.86 Samsung T5 EVO MU-PH8T0S/WW USB 3.2 8 TB Taşınabilir SSDSatıcı: ramazanmutlu
29.529,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 29529.90 Samsung T5 EVO MU-PH8T0S/WW USB 3.2 8 TB Taşınabilir SSDSatıcı: onlinealisverisyap
30.952,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 30952.01 Samsung T5 Evo Usb 3.2 8Tb Mini Siyah Tasinabilir Ssd 31.134,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 31134.30 Samsung 8Tb T5 Evo Mu-Ph8T0S/Ww Usb 3.2 Ssd Harici DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
31.368,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 31368.48 Samsung 8Tb T5 Evo Mu-Ph8T0S/Ww Usb 3.2 Ssd Harici DiskSatıcı: Ptd Bilişim
32.319,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 32319.43 Samsung T5 Evo 8tb MU-PH8T0S/WW 460MB/SN USB 3.2 Harici SSD Siyah 3 Yıl Samsung Turkıye GarantiliSatıcı: haveForce
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
15 37999.00