Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 15 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 9999.00 Sandisk Extreme 4tb SDSSDE61-4T00-G25 1050MB/S Taşınabilir SSD Disk - SiyahSatıcı: GpnTeknoloji | 15 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 9999.00 SanDisk Extreme SDSSDE61-4T00-G25 4 TB 2.5" USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji | 3 yorum
10.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 10998.00 Sandisk Extreme SDSSDE61-4T00-G25M 4 TB Taşınabilir DiskSatıcı: GpnTeknoloji
10.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 10998.00 SanDisk Extreme 4TB Taşınabilir NVMe SSD, USB-C, 2000 MB/sn'ye Kadar, Güçlendirilmiş ve Suya DayanıklıSatıcı: Amazon.com.tr
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 10999.00 SanDisk Extreme 4TB 1050MB/sn V2 Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 10999.00 Sandisk Extreme 4Tb 1050Mb/Sn V2 Tasinabilir Ssd Sdssde61-4T00-G25Satıcı: GpnTeknoloji
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
7 11299.00 Sandisk Extreme 4Tb 1050Mb/Sn V2 Tasinabilir Ssd Sdssde61-4T00-G25bSatıcı: GpnTeknoloji
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
8 11299.00 Sandisk Extreme V2 Sdssde61-4T00-G25 4 TB 1050 MB/sn Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
11.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 11349.00 Sandisk Extreme Sdssde61-4T00-G25M 4 TB 1050 MB/sn V2 Taşınabilir SSDSatıcı: GpnTeknoloji
11.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 11349.00 SanDisk Extreme Taşınabilir SSD 4 TBSatıcı: GpnTeknoloji
11.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 11399.00 SanDisk Monterey Extreme Portable SSD 4 TB (taşınabilir NVMe SSD, USB-C, 1.050 MB/sn'ye kadar okuma hızı ve 1.000 MB/s yazma hızı, su ve toza dayanıklı)Satıcı: GpnTeknoloji
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
12 11499.00 SanDisk Extreme 4TB 1050MB/sn V2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-4T00-G25BSatıcı: GpnTeknoloji
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
13 11499.00 SanDisk SDSSDE61 USB 3.2 Gen 2 4 TB SSDSatıcı: GpnTeknoloji
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
14 11799.00 SanDisk Extreme 4TB 1050MB/sn V2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-4T00-G25BSatıcı: GpnTeknoloji
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
15 11799.00 SanDisk Extreme SDSSDE61-4T00-G25 4 TB 2.5" USB 3.2 Taşınabilir SSDSatıcı: ORKATEKELEKT
13.491,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
16 13491.65 SanDisk Extreme V2 4 TB SDSSDE61-4T00-G25B USB 3.2 Taşınabilir SSD 13.998,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
17 14008.98 SanDisk Extreme V2 4 TB SDSSDE61-4T00-G25 2.5" USB 3.2 Taşınabilir SSD 14.298,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
18 14308.98