Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Sandisk Extreme V2 SSD (1 TB) Fiyatları

SanDisk 1TB Extreme Portable SDSSDE61-1T00-G25 USB 3.1 Taşınabilir SSD - Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji | 299 yorum

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7499.00
SanDisk Extreme Portable SSD 1 TB (taşınabilir NVMe SSD, USB-C, 1.050 MB/sn'ye kadar okuma hızı ve 1.000 MB/s yazma hızı, su ve toza dayanıklı) SDSSDE61-1T00-G25

Satıcı: Amazon.com.tr

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 7509
SanDisk Extreme 1TB 1050MB/sn V2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-1T00-G25

Satıcı: GpnTeknoloji

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 7499.00
SanDisk Extreme 1TB 1050MB/sn V2 Taşınabilir SSD SDSSDE61-1T00-G25 Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 7499.00
SanDisk Extreme Portable SDSSDE61-1T00-G25 1 TB USB 3.1 Taşınabilir SSD lacivert

Satıcı: BilgiRize

7.522,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7522.77
SanDisk Extreme Portable SDSSDE61-1T00-G25 1 TB USB 3.1 Taşınabilir SSD lacivert

Satıcı: GpnTeknoloji

7.532,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 7532.07
Sandisk Extreme Sdssde61-1T00-G25 Portable 1Tb Ssd

Satıcı: Gpn Teknoloji

7.613,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 7613.53
Sandisk Extreme 1Tb 1050Mb/Sn Taşınabilir Ssd V2 Disk Sdssde61-1T00-G25

Satıcı: GpnTeknoloji

7.625,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7625.10
Sandisk Extreme 1Tb 1050Mb/Sn V2 Taşınabilir Ssd Sdssde61-1T00-G25 Siyah

Satıcı: GpnTeknoloji

7.625,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7625.10
SanDisk SDSSDE61 USB 3.2 Gen 2 1 TB SSD

Satıcı: GpnTeknoloji

7.789,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 7789.05
SanDisk 1TB Extreme Portable SDSSDE61-1T00-G25 USB 3.1 Taşınabilir SSD - Siyah

Satıcı: Take it | 299 yorum

7.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 7960.00
Sandisk Extreme Sdssde61-1T00-G25 Portable 1Tb Ssd

Satıcı: Nethouse

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 8729.03
SanDisk 1TB Extreme Taşınabilir SSD - 1050MB/s'ye kadar, USB-C, USB 3.2 Gen 2, IP65 Su ve Toz Direnci, Güncellenmiş Firmware, Monterey - Harici Katı Hal Sürücüsü - SDSSDE61-1T00-G25M

Satıcı: DijitalPulse

8.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 8960
SanDisk Extreme V2 2 TB USB 1000 MB/s 1050 MB/s SSD

Satıcı: Nethouse

8.976,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 8976.56
Sandisk Extreme Portable SSD 1TB 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 9199.00
Sandisk Extreme Portable Sdssde61-1t00-g25 1 TB USB 3.1 Taşınabilir SSD 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 9199.00
SanDisk Extreme 1TB SDSSDE61-1T00-G25B 1050MB/s Mavi Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: Gpnteknoloji

10.114,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

17 10124
SanDisk Extreme 1TB SDSSDE61-1T00-G25M 1050MB/s Yeşil Taşınabilir SSD Disk

Satıcı: Gpnteknoloji

10.114,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

18 10124
Sandisk Extreme Taşınabilir SSD 1 TB Sky Blue 10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 10599.00

Sandisk Extreme V2 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Sandisk Extreme V2 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

USB

Sandisk Extreme V2 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 101 mm
• Genişlik 52 mm
• Derinlik 9 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Sandisk Extreme V2 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.