Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Sandisk Portable 1TB 520MB/S Taşınabilir SSD Disk SDSSDE30-1T00-G25 - Lacivert
Satıcı: GpnTeknoloji | 436 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 5999.00
Sandisk Taşınabilir Ssd 1 Tb Sdssde30-1T00-G25 Satıcı: Gpn Teknoloji
5.993,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 5993.63
SanDisk Portable 1TB 520MB/sn Taşınabilir SSD SDSSDE30-1T00-G25 Satıcı: GpnTeknoloji
6.079,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 6079.05
SanDisk Portable SDSSDE30-1T00-G25 1 TB USB 3.2 Type-C Taşınabilir Disk lacivert Satıcı: GpnTeknoloji
6.118,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 6118.47
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM