Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sandisk Portable 2tb 520MB-520MB/S Taşınabilir SSD SDSSDE30-2T00-G25 - Siyah
Satıcı: GpnTeknoloji | 85 yorum
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 10899.00
SanDisk Portable SSD 2TB 520MB/S Taşınabilir SSD Disk Satıcı: GpnTeknoloji
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 10899.00
Sandisk Portable 2Tb Sdssde30-2T00-G25 520Mb/S Taşınabilir Ssd Disk
Satıcı: GpnTeknoloji
11.159,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 11159.10
Sandisk Portable 2Tb 520Mb-520Mb/S Taşınabilir Ssd Sdssde30-2T00-G25
Satıcı: ylmzhome
19.761,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 19761.50
Sandisk Portable 2tb 520MB-520MB/S Taşınabilir SSD SDSSDE30-2T00-G25 Satıcı: Erenler Ticaret
28.380,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 28380.07
Sandisk Portable 2TB 520-520MB-s USB3.2 SDSSDE30-2T00-G25 Taşınabilir SSD Disk Satıcı: Erenler Ticaret
37.325,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 37325.13
TEMEL ÖZELLİKLER
TASARIM