Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba Canvio Ready HDD (1 TB) Fiyatları

Teknoteg - Rsr - Toshıba Hdtp310ek3aa, Canvio Ready, 1tb, 2.5" Usb 3.0, Taşınabilir, Harici Hdd, Bl cok-renkli

Satıcı: yildiz34bilgisayar

3.068,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 3068.07
Toshıba Hdtp310ek3aa, Canvio Ready, 1tb, 2.5" Usb 3.0, Taşınabilir, Harici Hdd, Black

Satıcı: yildiz34bilgisayar

3.127,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3127.08
Toshiba Canvio Ready 1tb 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Siyah HDTP310EK3AA - Altın

Satıcı: MigaTrade

3.585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3585.00
Toshiba Canvio Ready 1tb 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk Siyah HDTP310EK3AA

Satıcı: Techburada

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 3709
TOSHIBA DSK EXT 2.5" PLUS 1TB USB3.0 SİYAH

Satıcı: TECHBURADA

3.762,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 3762.25
Toshiba 1TB Canvio Ready Usb 3.2 Gen1 HDTP310EK3AA

Satıcı: Techburada | 505 yorum

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 3799.00
Toshiba 1TB 2.5" READY HDTP310EK3AA USB 3.0 HARİCİ DİSK

Satıcı: Techburada

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3799.00
Toshiba 1TB 2.5" READY HDTP310EK3AA USB 3.0 HARİCİ DİSK

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3999.00
Toshıba 1Tb 2.5" Basıc Hdtp310ek3aa Usb 3.0 Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

4.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4029.00
Toshiba Canvio Ready 1Tb 2.5" Usb 3.0 Taşınabilir Disk Siyah Hdtp310ek3aa

Satıcı: nepalbilişim

4.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4042.50
TOSHIBA 1TB 2.5 BASIC HDTP310EK3AA USB 3.0 HARİCİ DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

4.090,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 4090.64
Toshiba Canvio Ready 2.5" 1 TB Hdtp310Ek3Aa Harici Hard Disk Siyah 4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 4539.00
TOSHIBA DSK EXT 2.5" PLUS 1TB USB3.0 SİYAH

Satıcı: Teknosa

4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 4539.00
Toshiba Canvio Ready Hdtp310ek3aa 1 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Hard Disk 4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4539.00
Toshiba 1TB Canvio Ready Usb 3.2 2,5 (HDTP310EK3AA) Taşınabilir Disk 4.495,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4505
TOSHIBA HDTP310EK3AA Canvio Ready 2.5" 1TB ~ 5.0 Gbit/s USB 3.2 Gen1 Siyah Taşınabilir Harddisk

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

4.753,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 4753.00

Toshiba Canvio Ready HDD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba Canvio Ready HDD Ürün Ailesi

Toshiba Canvio Ready HDD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 109 mm
• Derinlik 14 mm
• Ağırlık 149 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Toshiba Canvio Ready HDD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.