Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Çerçeve Boyutu:

Toshiba Canvio Ready HDD (4 TB) Fiyatları

Toshiba 4TB Canvio Ready 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTP340EK3CA)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 162 yorum

6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6749.00
Toshiba Canvio Ready HDTP340EK3CA 4TB 2.5" USB Harici Harddisk

Satıcı: TECHBURADA

6.595,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 6595.03
Toshiba 4TB 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTP340EK3CA)

Satıcı: Techburada

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 6699.00
Toshiba Canvio Ready HDTP340EK3CA 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: Techburada

6.788,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 6788.07
Toshiba 4TB Canvio Ready - taşınabilir harici 2,5 inç sabit disk, SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, Microsoft Windows 7, 8 ve 10 ile uyumlu, siyah (HDTB410EK3AA)

Satıcı: Techburada

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 6809
Toshiba 4TB Canvio Ready 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTP340EK3CA)

Satıcı: Techburada | 162 yorum

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 6799.00
Toshiba Canvio Basic 2.5" 4TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk

Satıcı: TECHBURADA

6.815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 6815.04
Toshiba Canvio Ready HDTP340EK3CA 4TB 2.5" USB Harici Harddisk

Satıcı: netsipariş

7.023,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7023.28
Toshiba Canvio Ready HDTP340EK3CA 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk siyah

Satıcı: Smallman

7.067,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 7067.07
Toshıba 4Tb 2.5" Canvıo Ready Hdtp340ek3ca Usb 3.0 Harici Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

7.257,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7257.50
Toshiba 4TB 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTP340EK3CA)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7299.00
Toshiba 4TB Canvio Ready USB 3.2 Gen1 2,5 (HDTP340EK3CA) Taşınabilir Disk 7.305,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7315
TOSHIBA 4TB 2.5 CANVIO READY HDTP340EK3CA USB 3.0 HARİCİ DİSK

Satıcı: onlinealisverisyap

7.370,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 7370.32
Toshiba 2.5" 4Tb Canvio Ready Hdtp340ek3ca Usb3.2 G1 Siyah

Satıcı: Netsiparis

7.377,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7377.50
Toshiba Canvio Basic 2.5" 4TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk

Satıcı: netsiparis

7.512,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 7512.96
Toshiba 4TB Canvio Ready 2.5" Gen1 USB 3.2 Harici Harddisk (HDTP340EK3CA)

Satıcı: SMALLMAN

7.507,56 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7517.56
Toshiba Canvio Ready 2.5" 4 TB Hdtp340Ek3Ca Harici Hard Disk Siyah 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 9199.00
Toshiba Canvio Ready Hdtp340ek3ca 4 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk 9.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

18 9219.00

Toshiba Canvio Ready HDD (4 TB) Fiyat Geçmişi

Toshiba Canvio Ready HDD Ürün Ailesi

Toshiba Canvio Ready HDD (4 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 78 mm
• Genişlik 109 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 218 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Toshiba Canvio Ready HDD (4 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.