Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
3.478,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3478.77 Wd My Passport 1Tb Silver Usb 3.2 Gen 2 Wdbagf0010bsl-Wesn Tasinabilir SsdSatıcı: Techburada
3.254,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 3254.07 WD My Passport 1tb Bagf0010bgy-wesn 1050mb/s Usb-c Gri Taşınabilir Ssd DiskSatıcı: Trendyol | 2 yorum
3.246,70 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
3 3256.7 WD My Passport 1tb Bagf0010bbl-wesn 1050mb/s Usb-c Mavi Taşınabilir Ssd DiskSatıcı: Trendyol | 1 yorum
3.260,47 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 3270.47 WD My Passport 1TB USB 3.2 Gen 2 WDBAGF0010BSL-WESN Taşınabilir SSDSatıcı: TECHBURADA
3.320,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 3320.64 WD My Passport WDBAGF0010BSL-WESN 1 TB 2.5" USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: Techburada
3.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 3459.00 WD MY Passport Wdbagf0010Bsl-Wesn 1TB Usb-C Gümüş Taşınabilir SSDSatıcı: TECHBURADA
3.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 3459.00 WD My Passport 1TB 2.5" USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSD (WDBAGF0010BSL-WESN) - GriSatıcı: Techburada
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 3799.00 WD My Passport™ 1TB 1050MB-1000MB/s Taşınabilir SSD GoldSatıcı: haveForce | 29 yorum
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 5499.00