Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
2.405,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 2405.49 WD My Passport PC&Mac 500GB 2.5" 1050MB-1000MB/s USB-C 3.2 Taşınabilir SSD Silver - WDBAGF5000ASL-WESN - GriSatıcı: Nethouse | 4 yorum
2.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 2199.00 WD My Passport 500gb Bagf5000asl-wesn 1050mb/s Usb-c Gümüş Taşınabilir Ssd DiskSatıcı: Trendyol
2.199,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 2209 Western Digital My Passport 500 Gb Wdbagf5000agy 2.5" Ssd Usb-C 3.2 Gri Tasinabilir DiskSatıcı: Promo İthalat
2.418,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 2418.00 WD My Passport 500gb Bagf5000agd-wesn 1050mb/s Usb-c Gold Taşınabilir Ssd DiskSatıcı: Trendyol
2.399,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 2409 WD My Passport WDBAGF5000AGD-WESN 500 GB 2.5" USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: 724alsak
2.596,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 2596.18 WD My Passport Wdbagf5000Asl-Wesn PC&Mac 500Gb 2.5" 1050MB-1000MB/s Usb-C 3.2 Gümüş Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 2599.00 WD My Passport Wdbagf5000Agy-Wesn 500 GB Usb-C Gri Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2599.00 WD My Passport WDBAGF5000AGY-WESN 500 GB 2.5" USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
2.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
9 2679.00 WD My Passport WDBAGF5000ASL-WESN 500 GB 2.5" USB 3.2 Type-C Taşınabilir SSDSatıcı: Nethouse
2.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
10 2679.00 WD My Passport PC&Mac 500GB 2.5" 1050MB-1000MB/s USB-C 3.2 Taşınabilir SSD Space Grey - WDBAGF5000AGY-WESN - GriSatıcı: Nethouse | 29 yorum
2.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 2729.00 Wd My Passport 500Gb Wdbagf5000Asl-Wesn 1050Mb/S Usb-C Gümüş Taşınabilir Ssd Disk GümüşSatıcı: Nethouse
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 2999.00