Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Arçelik Imperium 10 A 1055 C Aı 4K Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED Tv

Satıcı: Emre.Pazarlama

46.512,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 46512.32
Arçelik Imperium 10 AI QLED 120 Hz 55" 4K UHD Google TV - A 1055 C AI Smart TV

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri

47.748,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 47748.09
Arçelik Imperium 10 A 1055 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

48.565,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 48565.63
Arçelik Imperium 10 A 1055 C Aı 4K Ultra Hd 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv

Satıcı: Gazioglu DTM

49.082,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 49082.30
Arçelik Imperium 10 Aı Qled A 1055 C Aı 55" 4K Uhd Google Televizyon

Satıcı: Arces Pazarlama

49.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 49391.00
Arçelik Imperium 10 A 1055 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

49.782,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 49782.40
Arçelik Imperium 10 A 1055 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

50.115,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 50115.59
Arçelik Imperium 10 A 1055 C AI 4K Ultra HD 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV

Satıcı: Gazioglu DTM

51.665,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 51675.56
Arçelik Imperium 10 AI QLED 144Hz VRR 55" 4K UHD Google TV - A 1055 C AI Smart TV

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

52.592,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 52592.06
Arçelik A 1055 C AI 55 inç 139 Ekran 4K Ultra HD Google QLED TV 55.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 55949.00
Arçelik Imperium 10 AI QLED A 1055 C AI 4K Ultra HD 55" Google Smart TV

Satıcı: Gönül Sokak

60.424,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 60424.92

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Arçelik A 1055 C AI Televizyon 55 İnç 46.512,32 TL
Arçelik A 1065 C AI Televizyon 65 İnç 59.426,80 TL

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
G
İşletim Sistemi:

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 83 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 185 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi T Şekilli Ayak
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1238 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 776.8 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 307.5 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1238 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 716.2 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 85.1 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 15.4 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 20.4 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN/YAZILIM

Arçelik A 1055 C AI Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.