Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Arçelik Imperium A 1065 C 10 AI QLED 120 Hz 65" 4K UHD Google TV

Satıcı: Gazioglu DTM

59.426,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 59426.80
Arçelik Imperium A 1065 C 10 Aı Qled 120 Hz 65" 4K Uhd Google Tv

Satıcı: Gazioglu DTM

60.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 60059.00
Arçelik Imperium A 1065 C 10 Aı QLED 120 Hz 65" 4K UHD Google Tv

Satıcı: Emre.Pazarlama | 2 yorum

60.110,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 60110.56
Arçelik Imperium A 1065 C 10 Aı QLED 120 Hz 65" 4K UHD Google Tv

Satıcı: Gazioglu DTM | 2 yorum

60.375,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 60375.10
Arçelik Imperium A 1065 C 10 AI QLED 120 Hz 65" 4K UHD Google TV

Satıcı: Gazioglu DTM

61.323,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 61323.40
Arçelik Imperium A 1065 C 10 AI QLED 120 Hz 65" 4K UHD Google TV

Satıcı: Altın Mobilya

63.919,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 63919.06
Arçelik Imperium 10 Aı Qled A 1065 C Aı 4K Ultra Hd 65" Google Smart Tv

Satıcı: Altın Mobilya AS

65.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 65279.00
Arçelik A 1065 C AI 65 inç 164 Ekran 4K Ultra HD Google QLED TV 71.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 71599.00
Arçelik Imperium 10 AI QLED 144Hz VRR 65" 4K UHD Google TV - A 1065 C AI Smart TV

Satıcı: Gönül Sokak

74.233,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 74233.84
ARÇELİK Imperium 10 AI QLED 144Hz VRR 65" 4K UHD Google TV - A 1065 C AI Smart TV

Satıcı: gönülsokak

75.483,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 75483.24

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Arçelik A 1055 C AI Televizyon 55 İnç 46.512,32 TL
Arçelik A 1065 C AI Televizyon 65 İnç 59.426,80 TL

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 100 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 220 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi T Şekilli Ayak
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 1457.6 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 900.5 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 307.5 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1457.6 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 839.8 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 86.7 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 21.8 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 29.8 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Arçelik A 1065 C AI Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.