Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Fiyatları

iFFALCON 32S55 32" Smart TV 4K FHD HDR 10 Android TV, Dolby Audio, Oyun Modu, İnce Tasarımlı Çoklu Göz Koruma (2026 Model)

Satıcı: iffalconturkiye

9.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9339.00
İffalcon 32S55 32 İnç Akıllı Tv Fhd Hdr 10 Android Tv, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: Iffalcon Türkiye

9.441,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 9441.10
Iffalcon 32S55 Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV

Satıcı: iFFALCON Türkiye

9.639,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 9639.86
iFFALCON 32S55 32 İnç Akıllı TV FHD HDR 10 Android TV, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: Trendyol

9.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 9888.00
iFFALCON 32S55 32 İnç Smart TV 2K FHD HDR 10 Gaming Android TV, Dolby Audio, Oyun Modu, İnce Tasarımlı Çoklu Göz Koruma (2026 Model)

Satıcı: iFFALCON Türkiye

9.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 9948
iFFALCON 32S55 32 İnç Akıllı TV FHD HDR 10 Android TV, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: iFFALCON Türkiye

9.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 9938.00
iFFALCON 32S55 32'' 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android TV

Satıcı: iFFALCON Türkiye | 18 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 9999.00
iFFALCON 32S55 32'' 81 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android TV

Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 9999.00
32S55 32'' Google FHD Smart LED TV 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 10009

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Fiyat Geçmişi

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Ürün Ailesi

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 800 mm
• Kutu Yüksekliği 520 mm
• Kutu Derinliği 122 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 715 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 465 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 180 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 715 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 422 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 75 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 3.15 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 3.19 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 4.42 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

iFFALCON 32S55 HD Ready (HD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.