Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Fiyatları

iFFALCON 43S55 43" Smart TV 2K FHD HDR 10 Android TV, Dolby Audio, Oyun Modu, İnce Tasarımlı Çoklu Göz Koruma LED TV (2026 Model)

Satıcı: iffalconturkiye

15.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 15198.00
İffalcon 43S55 43 İnç Akıllı Tv Fhd Hdr 10 Andorid Tv, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: Iffalcon Türkiye

15.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 15199.05
43S55 43 İnç Akıllı TV FHD HDR 10 Andorid TV, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: iFFALCON Türkiye

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 15519.03
iFFALCON 43S55 43 İnç Akıllı TV FHD HDR 10 Andorid TV, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: Trendyol

15.692,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 15692.74
iFFALCON 43S55 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android TV

Satıcı: iFFALCON Türkiye | 18 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 15999.00
iFFALCON 43S55 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android TV

Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 15999.00
iFFALCON 43S55 43 İnç Akıllı TV FHD HDR 10 Andorid TV, Dolby Audio (2026 Model)

Satıcı: iFFALCON Türkiye

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 15999.00
43S55 43'' Google FHD Smart LED TV 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 16009
iFFALCON 43S55 43'' Google FHD Smart LED TV 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 16009

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1075 mm
• Kutu Yüksekliği 646 mm
• Kutu Derinliği 122 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 954 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 602 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 184 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 954 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 554 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 77 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 5.02 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 5.08 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 7.18 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

iFFALCON 43S55 Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.