Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
iFFALCON 50U65 50" Akıllı TV 4K UHD HDR 10 Google TV Satıcı: iffalconturkiye
20.840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 20840.00
İffalcon 50U65 50 İnç Akıllı Tv 4K Uhd Hdr 10 Google Tv, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: Iffalcon Türkiye
20.841,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 20841.10
Iffalcon 50U65 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart LED TV Satıcı: iFFALCON Türkiye
21.279,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 21279.86
iFFALCON 50U65 50 İnç Akıllı TV 4K UHD HDR 10 Google TV, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: Trendyol
21.888,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 21888.00
iFFALCON 50U65 50 İnç Akıllı TV 4K UHD HDR 10 Google TV, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: iFFALCON Türkiye
21.938,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 21938.00
iFFALCON 50U65 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV
Satıcı: iFFALCON Türkiye | 69 yorum
21.948,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 21948.00
iFFALCON 50U65 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV
Satıcı: Hepsiburada | 69 yorum
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 21999.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER