Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
iFFALCON 55U65 55" 4K Ultra HD Google LED TV Satıcı: iffalconturkiye
20.748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 20748.00
İffalcon 55U65 55 İnç Akıllı Tv 4K Uhd Hdr 10 Google Tv, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: Iffalcon Türkiye
23.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 23749.05
iFFALCON 55U65 55 İnç Akıllı TV 4K UHD HDR 10 Google TV, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: Trendyol
24.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 24809.00
iFFALCON 55U65 55 İnç Smart TV 4K UHD HDR 10 Gaming Google TV, Dinamik Renk Geliştirme, Dolby Audio, MEMC, İnce Tasarımlı Game Master (2026 Model) Satıcı: iFFALCON Türkiye
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 25009
iFFALCON 55U65 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google LED TV
Satıcı: iFFALCON Türkiye | 69 yorum
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 24999.00
iFFALCON 55U65 55 İnç Akıllı TV 4K UHD HDR 10 Google TV, Dolby Audio (2026 Model) Satıcı: iFFALCON Türkiye
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 24999.00
55U65 55'' Google UHD 4K Smart LED TV
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
7 25009
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER