4.0 (1 oy) / 1 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Fiyatları

LG 55QNED82A6B 55 inç 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV 2025

Satıcı: MEDIAMARKT

38.808,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 38808.00
Lg 55Qned82A6B 55 inç 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda Hdr10 webOS Qned 39.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 39599.00
LG 55QNED82A6B 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD webOS QNED TV

Satıcı: MediaMarkt | 47 yorum

39.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 39600.00
LG 55QNED82A6B 55" 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV

Satıcı: mediamarkt

39.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 39600.00
LG 55QNED82A6B 55 inç 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV 2025

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

42.499,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 42499.73
LG 55QNED82A6B 55 inç 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV 2025

Satıcı: Teknosa

43.119,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 43119.02
LG 55QNED82A6B 55" 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV

Satıcı: teknosa

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 43999.00
LG 55qned82a6b.apdz 55" 139 Ekran 4K UHD WebOS Smart Qled TV 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 43999.00
LG 55QNED82A6B 55 inç 140 Ekran 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS25 QNED TV 2025

Satıcı: TEKNOSA

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 43999.00
LG 55QNED82A6B 4K Ultra HD 55 inç 140 Ekran webOS Akıllı QNED TV Uydu Alıcılı

Satıcı: MediaMarkt

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 44000.00
55QNED82A6B 55" webOS UHD 4K Smart QNED TV 45.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 45599.05

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 75 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 121 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1360 mm
• Kutu Yüksekliği 810 mm
• Kutu Derinliği 152 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1237 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 784 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 257 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1237 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 717 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 49.9 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 15.7 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 16.1 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 20.4 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

LG 55QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

dark_bugger Profil Resmi

4 yorum

dark_bugger Arkadan aydınlatma mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.