4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Fiyatları

LG 65QNED82A6B 65" 164 Ekran 4K Ultra HD QNED Televizyon

Satıcı: MEDIAMARKT

47.628,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 47628.00
Lg 65Qned82A6B 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda Hdr10 webOS Qned 48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 48599.00
LG 65QNED82A6B 65 inç 165 cm 4K LED Smart TV AI Sihirli Kumanda webOS25

16 yorum

48.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 48599.10
LG 65QNED82A6B 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD webOS QNED TV

Satıcı: MediaMarkt | 47 yorum

48.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 48600.00
LG 65QNED82A6B 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS QNED TV 2025

Satıcı: mediamarkt

48.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 48600.00
LG 65QNED82A6B 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD webOS QNED TV

Satıcı: enpazar-yılmazer.a.ş | 47 yorum

49.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 49020.00
Lg 65Qned82a6b 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Webos Qned Tv

Satıcı: enpazar

50.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 50525.00
Lg 65Qned82a6b 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Webos Qned Tv

Satıcı: Göktuğ Ticaret

51.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 51840.00
LG 65QNED82A6B 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS QNED TV 2025

Satıcı: marketkolik

52.073,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 52073.01
65QNED82A6B 65" webOS UHD 4K Smart QNED TV 52.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 52259.05
LG 65QNED82A6B 65" 164 Ekran 4K Ultra HD QNED Televizyon

Satıcı: Smartevim

53.846,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 53846.07
LG 65QNED82A6B 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS QNED TV 2025

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 53999.00
LG 65qned82a6b.apdz 65" 165 Ekran 4K UHD WebOS Smart LED TV 53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

13 53999.00
LG 65QNED82A6B 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Smart TV AI Sihirli Kumanda HDR10 webOS QNED TV 2025

Satıcı: MediaMarkt

54.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 54000.00

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 85 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 140 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (300x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1580 mm
• Kutu Yüksekliği 935 mm
• Kutu Derinliği 172 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1456 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 906 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 295 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1456 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 841 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 49.9 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 22.8 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 23.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 29.4 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

LG 65QNED82A6B Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.