Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
Dahili Wi-Fi:
Var

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Profilo 43PA515ESG 43" 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Satıcı: ProfiloDünyası

13.818,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 13818.00
Profilo 43Pa515esg 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Smart Led Tv

Satıcı: ENSU

14.175,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 14175.00
Profilo 43Pa515esg 43" 4K Ultra Hd Android Smart Led Tv

Satıcı: veradtm06

15.056,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 15056.60
Profilo 43PA515ESG 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

Satıcı: VATANAVM06 | 66 yorum

15.232,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 15232.25
Profilo 43PA515ESG 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

Satıcı: DINKIRCI AVMM | 66 yorum

15.499,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 15499.65
Profilo 43PA515ESG 43" 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Satıcı: miracticaret

15.979,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 15979.06
Profilo 43pa515esg Smart Androıd Gri Led Tv

Satıcı: Explore Avm

16.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 16299.00
Profilo 43pa515esg Smart Androıd Gri Led Tv

Satıcı: Dınkırcı Avm

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16499.00
Profilo 43PA515ESG F Enerji Sınıfı 43'' 109 Ekran FULL HD Uydu Alıcılı Smart Led Televizyon

Satıcı: ArvenaAnkara

20.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 20549.00
Profilo 43PA515ESG 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV 22.372,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 22382
Profilo 43Pa515Esg 4K Ultra Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart Led Tv

Satıcı: SEFA HOME

22.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 22466.00

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 16 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Ses / Kulaklık Çıkışı Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2023

Profilo 43PA515ESG Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.