Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
Dahili Wi-Fi:
Var

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Profilo 50PA515ESG 50" 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Satıcı: ProfiloDünyası

17.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 17531.00
Profilo 50PA515ESG 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Satıcı: İlekaAVM | 55 yorum

17.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 17820.00
Profilo 50PA515ESG 50" 4K Ultra HD Android Smart LED TV

Satıcı: exploreavm

18.215,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 18215.32
Profilo 50pa515esg Smart Androıd Gri Led Tv

Satıcı: hesaplıaldım

20.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 20200.00
Profilo 50pa515esg Smart Androıd Gri Led Tv

Satıcı: Explore Avm

20.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20550.00
Profilo 50PA515ESG E Enerji Sınıfı 50'' 127 Ekran Ultra HD Uydu Alıcılı Android Led Televizyon

Satıcı: Karbeyaz Mobilya Beyaz Eşya Ltd.şti

20.586,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 20586.00
Profilo 50Pa515esg 50" 4K Ultra Hd Android Smart Led Tv

Satıcı: veradtm06

20.785,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 20785.10
Profilo 50Pa515esg 50" 127 Ekran Smart Android Gri Led Tv

Satıcı: umut ticaret

21.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 21119.00
Profilo 50PA515ESG 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Satıcı: nevshop | 55 yorum

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 22500.00
Profilo 50PA515ESG E Enerji Sınıfı 50'' 127 Ekran Ultra HD Uydu Alıcılı Android Led Televizyon

Satıcı: AnkaraBeyaz

25.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 25380.00
Profilo 50PA515ESG 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV 28.106,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 28116

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
Subwoofer:
Yok
İşletim Sistemi:

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 16 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• Ses / Kulaklık Çıkışı Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Profilo 50PA515ESG Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.