Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Samsung 50Q8F 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: Hepsiburada | 201 yorum

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 35499.00
Samsung 50 inç QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025)

Satıcı: Amazon.com.tr

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 35509
Samsung 50Q8FA 50"4K Ultra HD Smart QLED TV

Satıcı: Smartevim

36.283,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 36283.06
Samsung 50Q8FA 4K Ultra HD 55" 127 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV

Satıcı: marketkolik

36.530,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 36530.01
Samsung 50"QLED Q8F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 36999.00
Samsung 50Q8F 50'' 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: Smartevim | 201 yorum

38.390,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 38390.04
Samsung 50 inç QLED Q8F 4K Vision AI Smart TV (2025)

Satıcı: smartevim

39.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 39899.00
Samsung 50Q8FA 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Satıcı: Trendyol

39.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 39949.00
Samsung 50Q8FA 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Satıcı: Marketkolik

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 39999.00

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 54 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 126 kWh
• Güç Tüketimi (Maksimum) 155 W
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1241 mm
• Kutu Yüksekliği 744 mm
• Kutu Derinliği 125 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1118.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 701.5 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 238.6 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1118.3 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 644.1 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 25.7 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 10.8 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 11.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 13.8 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung 50Q8FA Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.