Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Samsung 75Q8fa 4K Ultra Hd 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart Qled Tv

Satıcı: hepsiphone

60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 60999.00
Samsung 75Q8FA 4K Ultra HD 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV

Satıcı: hepsiphone

60.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 60999.00
Samsung 75Q8F 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: tarikgsm | 201 yorum

61.741,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 61741.49
Samsung 75Q8F 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: FixON | 201 yorum

61.788,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 61788.00
Samsung 75Q8FA 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV

Satıcı: Smartevim

66.269,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 66269.06
Samsung 75Q8FA 75" 4K Ultra HD Smart QLED TV

Satıcı: fixon

66.739,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 66739.06
Samsung 75Q8FA 4K Ultra HD 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED TV

Satıcı: Fixon

66.739,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 66739.06
Samsung Qe75q8fa 75" Qled 4K Tv

Satıcı: SmartEvim

66.999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 66999.60
Samsung QE75Q8FAAUXTK 75 İnç QLED 4K Smart Televizyon

Satıcı: Smartevim

68.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 68999.00
Samsung QE75Q8FAAUXTK 75 İnç QLED 4K Smart Televizyon

Satıcı: FixON

69.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 69499.00
Samsung 75Q8F 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: Marketkolik

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 73999.00
Samsung 75Q8F 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Tizen Smart QLED TV

Satıcı: hepsiphone

74.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 74499.00

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
D
İşletim Sistemi:

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 85 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 310 kWh
• Güç Tüketimi (Maksimum) 310 W
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi Işık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör) Otomatik Kapanma
• Ekran Kalınlık Tipi Slim
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili Ayak (Düz)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (400x400 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1815 mm
• Kutu Yüksekliği 1080 mm
• Kutu Derinliği 164 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1676.7 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 1017.5 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 327.7 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1676.7 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 960.3 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 26.6 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 29.1 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 29.7 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 37.1 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Samsung 75Q8FA Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.