3.7 (2 oy) / Yorum Yaz

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV

Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Fiyatları

Tcl 32S59k 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Android Qled Tv

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ

9.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 9399.10
Tcl 32S59k Full Hd 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart Qled Tv

Satıcı: DEPOMSUN

9.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 9449.10
TCL 32S59K 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android QLED TV - 32 inç / 81 cm

Satıcı: Yılmaz Teknoloji | 16 yorum

9.797,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 9797.34
TCL 32S59K 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android QLED TV - 32 inç / 81 cm

Satıcı: DigiLife | 16 yorum

9.798,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9798.30
TCL 32S59K 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android QLED TV - 32 inç / 81 cm

Satıcı: Vedora

9.803,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 9803.30
TCL 32S59K Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV

Satıcı: Vedora

10.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 10429.00
TCL 32S59K 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart QLED TV

Satıcı: Yılmaz Teknoloji

11.639,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 11639.03
TCL 32S59K Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV

Satıcı: ELECTROPLUS

11.843,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 11843.06
TCL 32S59K Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV

Satıcı: yilmazteknoloji

14.099,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 14099.06
TCL 32S59K Full HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV

Satıcı: YILMAZ TEKNOLOJİ

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 14999.00

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

TCL 32S59K Televizyon 32 İnç 9.399,10 TL
TCL 43S59K Televizyon 43 İnç 14.693,80 TL

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 16 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Ses & Video Çözücüler Dolby Audio
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 27 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 800 mm
• Kutu Yüksekliği 520 mm
• Kutu Derinliği 122 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 715 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 465 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 180 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 715 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 422 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 75 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 3.15 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 3.19 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 4.66 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 32S59K Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.