4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV

Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Fiyatları

Tcl 43S59k Full Hd 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart Qled Tv

Satıcı: hepsiphone

14.693,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 14693.80
Tcl 43S59k 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full Hd Android Smart Qled Tv

Satıcı: TVSHOOP

14.966,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 14966.40
TCL 43S59K 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart QLED TV - 43''

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | 22 yorum

15.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 15599.00
TCL 43S59K 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart QLED TV

Satıcı: doğubankbilişim

15.809,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15809.07
TCL 43S59K 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart QLED TV - 43''

Satıcı: Mavi Sepet | 22 yorum

15.979,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 15979.06
Tcl 43S59K 43" Android Smart Qled Tv

Satıcı: dogubankbilisim

15.979,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 15979.06
TCL 43S59K Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV

Satıcı: Yılmaz Teknoloji

15.979,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 15979.06
Tcl 43S59K 43" Android Smart Qled Tv

Satıcı: Bir-Tıkla-kapında

16.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 16450.00
TCL 43S59K 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Android Smart QLED TV

Satıcı: Yılmaz Teknoloji

16.489,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 16489.03

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

TCL 32S59K Televizyon 32 İnç 9.399,10 TL
TCL 43S59K Televizyon 43 İnç 14.693,80 TL

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

• Ses Çıkış Gücü (RMS) 20 W
• Hoparlör Sistemi 2.0
• Ses & Video Çözücüler Dolby Audio
• Subwoofer Yok

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 45 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 60 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Güç Tüketimi Özellikleri Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Stand (Ayak) Tipi İkili stant (V Ayaklı)
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1075 mm
• Kutu Yüksekliği 646 mm
• Kutu Derinliği 122 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 954 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 602 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 184 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 954 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 554 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 77 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 5.02 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 5.08 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 7.18 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 43S59K Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.