Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Gri
Ağırlık:
2 g

Arctic MX-6 2 g Termal Macun Fiyatları

ARCTIC MX-6 (2 g) – Ultimate Performance ısı iletken macun, CPU, konsol, grafik kartları, dizüstü bilgisayarlar için, çok yüksek ısı iletkenliği, uzun dayanıklılık, iletken değildir, kapasitif

Satıcı: Gemalmaz Bilgisayar

239,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 249
Arctic Ar Actcp00079a Mx-6 2g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Teknobiyotik

355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 355.00
Arctıc 2 Gram Mx-6 Termal Macun 7.5W/Mk Isı İletim Gücü ( Yüksek Performans)

Satıcı: Sonreyon

384,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 384.50
Arctic Ar Actcp00079a Mx-6 2g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: IceFluxTech

395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 395.00
Arctic MX-6 Yüksek Performanslı Termal Macun 2G

Satıcı: Teknobiyotik

413,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 413.08
Arctic Mx-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 2 gr (AR-ACTCP00079A)

Satıcı: Teknobiyotik | 385 yorum

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 449.00
ARCTIC MX-6 2g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: IceFluxTech

469,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 469.06
Arctic Mx-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 2 gr (AR-ACTCP00079A)

Satıcı: Gelecek Market | 385 yorum

489,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 489.99
ARCTIC AR ACTCP00079A MX-6 2G Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Gelecek_Market

506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 506.00
Arctıc Ar Actcp00079a Mx-6 2G Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Smallman

527,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 527.90
ARCTIC MX-6 2g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: SMALLMAN

591,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 591.75

Arctic MX-6 2 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

Arctic MX-6 2 g Termal Macun Ürün Ailesi

Arctic MX-6 2 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Elektriksel İletkenlik Yalıtkan
• Yapısal Biçimi Termal Macun
• Macun Rengi Gri
• Muhafaza Tipi Şırınga
• İçerik Karbon Tozu
• Ağırlık 2 g

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 7.5 W/m-K
• Yoğunluk 2.6 g/cm³
• En Fazla Isı Direnci 150 °C
• Viskozite 45 Pa·s

Arctic MX-6 2 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.