Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Gri
Ağırlık:
8 g

Arctic MX-6 8 g Termal Macun Fiyatları

Arctic Mx-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 8 gr (AR-ACTCP00081A)

Satıcı: Teknobiyotik | 552 yorum

619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 619.00
Arctic MX-6 AR ACTCP00081A Yüksek Performanslı Termal Macun 8 G

Satıcı: Teknobiyotik

575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 575.00
Arctic Mx-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 8 gr (AR-ACTCP00081A)

Satıcı: IceFluxTech | 552 yorum

625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 625.00
Arctıc 8 Gram Mx-6 Termal Macun ( 7.5W/Mk Isı İletimi İle Yüksek Performans)

Satıcı: Sonreyon

647,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 647.70
ARCTIC MX-6 (8 g) – Ultimate Performance ısı iletken macun, CPU, konsol, grafik kartları, dizüstü bilgisayarlar için, çok yüksek ısı iletkenliği, uzun dayanıklılık, iletken değildir, kapasitif

Satıcı: IceFluxTech

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 659
ARCTIC MX‑6 8g Thermal Compound | Yeni Nesil Termal Macun | CPU & GPU Uyumlu | Yüksek Isı İletkenliği

Satıcı: ejjishop

930,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 930.60
Arctıc 8 Gram Mx-6 Termal Macun 7.5w/mk İle Yüksek Performans

Satıcı: BuDoğru

1.103,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1103.46
Arctic Ar Actcp00081A Mx-6 8G Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: pazareyle

1.915,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1915.37
Arctic Ar Actcp00081a Mx-6 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Arey Teknoloji

2.744,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2744.32
Arctic Ar Actcp00081a Mx-6 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: mlzstore

2.759,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2759.78

Arctic MX-6 8 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

Arctic MX-6 8 g Termal Macun Ürün Ailesi

Arctic MX-6 8 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Elektriksel İletkenlik Yalıtkan
• Yapısal Biçimi Termal Macun
• Macun Rengi Gri
• Muhafaza Tipi Şırınga
• İçerik Karbon Tozu
• Ağırlık 8 g

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 7.5 W/m-K
• Yoğunluk 2.6 g/cm³
• En Fazla Isı Direnci 150 °C
• Viskozite 45 Pa·s

Arctic MX-6 8 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.