5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
27 saat
Sıcak Tutma Süresi:
25 saat

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (1 litre) Fiyatları

Stanley Adventure To-Go 10-10819-010 Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 L Siyah 1.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1759
Stanley Adventure To-Go 10-10819-058 Termos 1 L Kırık Beyaz 1.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1759
Stanley Adventure To-Go 10-10819-008 Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 L Beyaz 1.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1759
Stanley The Adventure To-Go Termos 1 Lt Siyah

Satıcı: FırsatDünyası

2.563,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2563.50
Stanley The Adventure To-Go Bottle 1.0L / 1.1 QT Hammertone Yeşil 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 2599.00
Stanley The Adventure To-Go Bottle 1.0L / 1.1Qt Termos Frost 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2599.00
Stanley Adventure To-go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 Lt. Polar Beyaz

Satıcı: YükselSaat

2.898,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2898.96
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 Lt

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

3.058,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3058.90
Stanley The Adventure To-go Bottle 1.0l / 1.1 Qt Black

Satıcı: yekoutdoor

3.183,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3183.33
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 Lt

Satıcı: Chefreyon

3.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3209
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1 Lt-Black (Siyah)

Satıcı: BIYIKLI TOBACCO SHOP

4.207,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 4217.9

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (1 litre) Fiyat Geçmişi

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos Ürün Ailesi

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (1 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Outdoor Termos
• Dış Kapak Tipi Bardaklı Kapak
• İç Kapak Var
• İç Kapak Tipi Döner Kapak
• Hacim 1 litre
• Sıcak Tutma Süresi 25 saat
• Soğuk Tutma Süresi 27 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz

TASARIM

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (1 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.