4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
25 saat
Sıcak Tutma Süresi:
20 saat

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (750 ml) Fiyatları

Stanley Adventure To-Go 10-10818-010 Termos 0,75 L Siyah 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1609
Stanley Adventure To-Go 10-10818-048 Termos 0,75 L Kırık Beyaz 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1609
Stanley The Adventure To-Go Bottle .75L / 25oz Polar Beyaz

Satıcı: BirlasShop

1.653,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1653.00
Stanley The Adventure To-Go Bottle .75L / 25oz Abyss Mavi

Satıcı: BirlasShop

1.653,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1653.00
Stanley The Adventure To-Go Bottle 0.74L / 25oz Termos Hammertone Yeşil 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 2299.00
Stanley The Adventure To-Go Bottle 0.75L / 25oz Termos Frost 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 2299.00
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0.75 Lt

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

2.783,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2783.00
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0,75 Lt - Black

Satıcı: Bıyıklı Tobacco

3.101,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3101.00
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0,75 Lt-Polar (Beyaz)

Satıcı: BIYIKLI TOBACCO SHOP

3.828,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3838.4
Stanley Adventure To-Go Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0,75 Lt-Abyss (Mavi) 3.828,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3838.4

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (750 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos Ürün Ailesi

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (750 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Outdoor Termos
• Dış Kapak Tipi Bardaklı Kapak
• İç Kapak Var
• İç Kapak Tipi Döner Kapak
• Hacim 750 ml
• Sıcak Tutma Süresi 20 saat
• Soğuk Tutma Süresi 25 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz

TASARIM

• Taşıma Kulbu Yok
• Renk Seçenekleri Beyaz Mavi Siyah Yeşil
• Yükseklik 279 mm
• Çap 76 mm
• Genişlik 76 mm
• Ağırlık 510 g

Stanley Adventure To-Go Bottle Termos (750 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.