3.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
2 saat
Sıcak Tutma Süresi:
1 saat

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (230 ml) Fiyatları

Stanley Klasik Ash 0.23 lt Çelik Termos Bardak (Gri Termos Bardak) 986,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 996
Stanley The Everyday Camp Mug 0.23 lt / 8oz Twilight Termos Bardak

1 yorum

986,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 996
Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-11444-064 Çelik Termos Bardak 0,23 L Siyah 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1309
Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-11444-037 Çelik Termos Bardak 0,23 L Pembe 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1309
Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-11444-039 Çelik Termos Bardak 0,23 L Gri 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1309
Stanley Hot Camp Mug Termos Bardak .23l - 8oz 10-11444-064 Black

Satıcı: MÜGE+

1.519,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1519.20
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak Krem 0,23 Lt

Satıcı: MarkaMakina

1.557,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1557.18
Stanley 10-11444-037 The Stay-Hot Camp Mug 0.23L / 8Oz Unisex Pembe Outdoor Termos Bardak

Satıcı: Onlitek

1.563,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1563.10
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23 Lt

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

1.587,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1587.60
Stanley The Everyday Camp 0.23 L Termos Mug Siyah 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1599.00
Stanley The Everyday Camp Mug 0.23 L Termos Twilight 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 1599.00
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,23 LT Black 2.0

Satıcı: Extreme Outdoor

1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 1909
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,23 LT Kül Rengi

Satıcı: Bushlove

1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 1909
Stanley Mavi Termos Classic Legendary Camp Mug | 0.23L 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1909

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (230 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos Ürün Ailesi

Stanley Klasik Legendary Camp Mug 230 ml (10-11444) Termos 230 ml 986,00 TL
Stanley Klasik Legendary Camp Mug 340 ml (10-09366) Termos 350 ml 1.076,00 TL

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (230 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi MUG Termos
• Dış Kapak Tipi Basmalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 230 ml
• Sıcak Tutma Süresi 1 saat
• Soğuk Tutma Süresi 2 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Makinede Yıkanabilme

TASARIM

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (230 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.