3.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
3 saat
Sıcak Tutma Süresi:
1.5 saat

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (350 ml) Fiyatları

Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-09366-313 Çelik Termos Bardak 0,35 L Bej 1.149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 1159
Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-09366-290 Çelik Termos Bardak 0,35 L Turuncu 1.149,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1159
Stanley Classic Legendary Camp Mug 10-09366-336 Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 L Gri 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 1209
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.35 LT Yeşil

Satıcı: BirlasShop

1.348,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 1348.50
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 LT

Satıcı: BirlasShop

1.348,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1348.50
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 Lt

Satıcı: Makaragiyim

1.748,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1748.40
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Yeşil Termos Bardak 0,35 Lt

Satıcı: Makaragiyim

1.748,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1748.40
Stanley The Everyday Camp Mug 0.35 L Termos Krem 1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1749.00
Stanley The Legendary Camp 0.35 LT Gül 1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1749.00
Stanley Klasik Legendary Camp Mug Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.35 lt Hydrangea (Mor) 1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1749.00
Stanley Klasik Legendary Camp Mug Paslanmaz Çelik Termos Bardak Ash 0.35 lt (Gri) 1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1749.00
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 Lt AÇIK PEMBE

Satıcı: Extreme Outdoor

2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 2109
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,35 Lt Hammertone Clay

Satıcı: Extreme Outdoor

2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 2109
Stanley The Everyday Classic Legendary Camp Mug .35L / 12oz Krem 10-09366-313 2.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2319.00

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (350 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos Ürün Ailesi

Stanley Klasik Legendary Camp Mug 340 ml (10-09366) Termos 350 ml 1.149,00 TL
Stanley Klasik Legendary Camp Mug 230 ml (10-11444) Termos 230 ml 1.299,00 TL

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (350 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi MUG Termos
• Dış Kapak Tipi Basmalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 350 ml
• Sıcak Tutma Süresi 1.5 saat
• Soğuk Tutma Süresi 3 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Makinede Yıkanabilme

TASARIM

Stanley Klasik Legendary Camp Mug Termos (350 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.