4.7 (1 oy) / 1 yorum
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
11 saat
Sıcak Tutma Süresi:
7 saat

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (1.18 litre) Fiyatları

Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak, Koyu Mavi (Blue Spruce), 1.18 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.589,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1599.48
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak, Krem, 1.18 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1630
Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-11673-159 Pipetli Termos 1,18 L Lacivert 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1709
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak, Lila, 1.18 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.797,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 1807.16
Stanley Quencher Mavi 1.18 Lt Pipetli Termos Bardak

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2024.10
Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-10824-453 Pipetli Termos 1,18 L Bej 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 2009
Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-10824-399 Pipetli Termos 1,18 L Siyah 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 2009
Stanley Quencher 1.18 Lt Pipetli Termos Bardak Mavi

Satıcı: Derkashop

2.089,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2089.10
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak-1.18 Lt-10-10824-603 2.159,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2159.20
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt, Buz Beyazı

Satıcı: bhr-teknoloji

2.174,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2174.13
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt Stanley0513 Buz Beyaz

Satıcı: DeveYukundenal

2.217,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2217.63
The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18L/40oz 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2709
Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18L Termos Leylak 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 2899.00
Stanley The Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18L Termos Fıstık 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 2899.00
Stanley 10-13230-023 Quencher 1.18 Litre Pipetli Çelik Termos-Açık Pembe

Satıcı: Makroreyon

3.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3609
Stanley Termos Quencher H2.O FlowState 1.18L (Yeşil)

Satıcı: Trendmiya

3.700,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3710.19
Quencher H2.O FlowState Tumbler 1.18L/40oz 3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3959

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (1.18 litre) Fiyat Geçmişi

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos Ürün Ailesi

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (1.18 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kupa Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 1.18 litre
• Sıcak Tutma Süresi 7 saat
• Soğuk Tutma Süresi 11 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme Dahili Pipet

TASARIM

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (1.18 litre) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ali C** A**** Profil Resmi

24 yorum

Ali C** A**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ali C** A**** Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.