4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
9 saat
Sıcak Tutma Süresi:
7 saat

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (890 ml) Fiyatları

Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-10827-738 Pipetli Termos 0,89 L Beyaz 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1809
Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-10827-947 Pipetli Termos 0,89 L Siyah 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1809
Stanley Quencher H2.O FlowState Tumbler 10-10827-949 Pipetli Termos 0,89 L Yeşil 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 1809
Stanley Quencher H2.0 Flowstate 0.89 L Pipetli Çelik Termos Haki

Satıcı: n11

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1899.00
Stanley Quencher Tumbler Termos 0,88 L Haki

Satıcı: Makaragiyim

2.392,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2392.90
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 0.89 Lt Stanley0512 Krem

Satıcı: stanley1913

2.896,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2896.23
Stanley The Quencher H2.O FlowState 0.89L Krem Termos 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3199.00
Stanley The Quencher H2.O FlowState Termos 0.89L Mavi, 5003323831

Satıcı: BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK

3.214,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3224
Quencher H2.O FlowState Tumbler 0.89L/30oz 3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 3359
Quencher H2.O FlowState Tumbler 0.89L/30oz 3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 3359
Stanley The Quencher H2.o Flowstate™ Tumbler 0.89L / 30Oz Goldenrod Coral Termos As1012551154

Satıcı: ADRENALİN

3.545,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3545.60

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (890 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos Ürün Ailesi

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (890 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kupa Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 890 ml
• Sıcak Tutma Süresi 7 saat
• Soğuk Tutma Süresi 9 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme Dahili Pipet

TASARIM

Stanley Quencher H2.0 FlowState Termos (890 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.