5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
10 saat

Stanley The AeroLight IceFlow Termos (600 ml) Fiyatları

Stanley Aerolight IceFlow Fast Flow İçecek Şişesi, Siyah, 0.60 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.163,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1173.68
Stanley The Aerolight IceFlow 10-12515-004 Soğuk Su Termosu 0,60 L Mavi 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 1309
Stanley The Aerolight IceFlow 10-12515-001 Soğuk Su Termosu 0,60 L Fosforlu Siyah 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 1309
Stanley The Aerolight IceFlow 10-12515-002 Soğuk Su Termosu 0,60 L Beyaz 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 1309
Stanley Aerolight IceFlow Fast Flow İçecek Şişesi, Mavi (Azure), 0.60 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.560,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 sn önce

5 1570.57
Stanley Aerolight IceFlow Fast Flow İçecek Şişesi, Açık Yeşil (Citron), 0.60 Litre

Satıcı: Amazon.com.tr

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 1659
Stanley The Aerolight Iceflow Soğuk Su Termosu 0,60 Lt

Satıcı: Makaragiyim

1.673,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1673.20
Stanley The Aerolight Iceflow Soğuk Su Termosu 0,60 Lt

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

1.921,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1921.90
Stanley The Aerolight Iceflow Soğuk Su Termosu 0.6 LT Mavi

Satıcı: stanley1913

2.139,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2139.33
Stanley The Aerolight Iceflow Soğuk Su Termosu 0.60 Lt - Tigerlily - Turuncu

Satıcı: stanley1913

2.139,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 2139.33
Stanley The Aerolight IceFlow Soğuk Su Termosu 0,60 Lt Mavi 2.090,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2100.15
Stanley The Aerolight IceFlow Soğuk Su Termosu 0,60 Lt Siyah 2.090,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2100.15
Aerolight Iceflow Fast Flow Mavi Su Matarası 0.6 lt 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2559
The Aerolight Iceflow Fast Flow Tigerlily Su Matarası 0.6 lt 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 2559
Stanley 10-12515-002The Aerolight™ IceFlow™ 0.6 LT Beyaz Termos 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 2549.00

Stanley The AeroLight IceFlow Termos (600 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley The AeroLight IceFlow Termos Ürün Ailesi

Stanley The AeroLight IceFlow 600 ml (10-12515) Termos 600 ml 1.163,68 TL
Stanley The IceFlow Fast Flow 710 ml (10-11287) Termos 710 ml 1.406,00 TL

Stanley The AeroLight IceFlow Termos (600 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Outdoor Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Var
• Hacim 600 ml
• Soğuk Tutma Süresi 10 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme

TASARIM

Stanley The AeroLight IceFlow Termos (600 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.