5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
10 saat

Stanley The IceFlow Fast Flow Termos (710 ml) Fiyatları

Stanley The IceFlow Bottle Fast Flow 0.7L / 24oz Frost (Kırık Beyaz) 1.406,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1406.00
Stanley Iceflow Fast Flow 10-11287-325 Soğuk Su Termosu 0,70 L Beyaz 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 1509
Stanley IceFlow Fast Flow 10-11287-326 Soğuk Su Termosu 0,70 L Gri 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 1509
Stanley IceFlow Fast Flow 10-11287-324 Soğuk Su Termosu 0,70 L Siyah 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 1509
Stanley Iceflow Fast Flow Soğuk Su Termosu 0.70 L Pembe

Satıcı: n11

1.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1579.00
Stanley Iceflow Fast Flow Soğuk Su Termosu 0.70 L Turuncu

Satıcı: n11

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1599.00
Stanley The IceFlow Bottle Fast Flow 0.7L Termos Violet Çiçeği 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 2299.00
Stanley The IceFlow Bottle Fast Flow 0.7L / 24oz Soğuk Su Şişesi Termosu Frost 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 2299.00
Stanley The Iceflow Aerolight Twist Flip Termos 0.70 Lt (24 Oz) - Twilight

Satıcı: Bıyıklı Tobacco

2.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2598.00
Stanley The Iceflow Aerolight Twist Flip Termos 0.70 Lt (24 Oz) - Azure

Satıcı: Bıyıklı Tobacco

2.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2598.00
Stanley Turuncu Termos The IceFlow™ Bottle Fast Flow 0.7L 2.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2789.00

Stanley The IceFlow Fast Flow Termos (710 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley The IceFlow Fast Flow Termos Ürün Ailesi

Stanley The AeroLight IceFlow 600 ml (10-12515) Termos 600 ml 1.163,68 TL
Stanley The IceFlow Fast Flow 710 ml (10-11287) Termos 710 ml 1.406,00 TL

Stanley The IceFlow Fast Flow Termos (710 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Outdoor Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Var
• Hacim 710 ml
• Soğuk Tutma Süresi 10 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme

TASARIM

Stanley The IceFlow Fast Flow Termos (710 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.