Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bilicra Ttx1 Tuşlu Cep Telefonu Çift Sım Kart Destekli - Siyah - 32 MB
Satıcı: OptimumBar
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 2400.00
Bilicra CT TTX1 BLACK Satıcı: DFC CITY MI TEKNOLOJI
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 2400.00
Bilicra Ttx1 Tuşlu Cep Telefonu Çift Sım Kart Destekli Satıcı: Başaran İletişim
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 2499.00
Bilicra TTX1 Tuşlu Cep Telefonu siyah Satıcı: tekno33
2.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 2649.00
Bilicra CT TTX1 BLACK Satıcı: BIGTech
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 2999.00
Bilicra Ttx1 Çift SIM Kart Destekli Tuşlu Cep Telefonu Siyah
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 2999.00
Bilicra Ttx1 Tuşlu Cep Telefonu Çift Sım Kart Destekli Satıcı: KERİM571
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 4999.00
Arka Kamera: Var
2.400,00 TL
Arka Kamera: Yok
2.642,00 TL
EKRAN
BATARYA
DONANIM
TASARIM
AĞ BAĞLANTILARI
ÖZELLİKLER
TEMEL BİLGİLER