Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bilicra TTX1NC Tuşlu Telefon - 10 Harici 30 Dahili Kapasite - Absolute Siyah
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum
2.642,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 2642.00
Bilicra TTX1NC (kamerasız) Tuşlu Telefon Siyah Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
2.642,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 2642.00
Bilicra TTX1NC Tuşlu Telefon Satıcı: Cepekspress
2.659,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 2659.05
Bilicra Ttx1nc Tuşlu Telefon
Satıcı: Cepekspress
2.687,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 2687.00
Bilicra TTX1NC Tuşlu Telefon Satıcı: Cepekspress
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 2799.00
Bilicra TTX1NC Tuşlu Telefon Satıcı: cepekspress
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 2799.00
Bilicra Ttx1nc Tuşlu Telefon
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
7 2899.00
Bilicra TTX1NC (kamerasız) Tuşlu Telefon Siyah 9 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
8 2899.00
Bilicra TTX1NC Tuşlu Telefon Satıcı: KERİM571
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
9 4999.00
Arka Kamera: Var
2.400,00 TL
Arka Kamera: Yok
2.642,00 TL
EKRAN
BATARYA
DONANIM
KAMERA
TASARIM
AĞ BAĞLANTILARI
ÖZELLİKLER
TEMEL BİLGİLER