FSP Champ 1K UPS (1000 VA)

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
50 dB
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
4 saat
Dalga Şekli:
Saf Sinüs

FSP Champ 1K UPS (1000 VA) Fiyatları

FSP Champ 1K Online LCD Göstergeli Ups 7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 7899.00
Fsp Champ 1K 900W-1000VA Online Ups Güç Kaynağı (2X9A Akü)

Satıcı: incehesap

8.064,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 8064.42
Fsp Champ 1K 900W-1000Va Online Ups Güç Kaynağı (2X9a Akü)

Satıcı: Gamers Arena

8.462,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8462.10
Fsp 1Kva Champ 2K 1/1 Tower Onlıne Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

8.484,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8484.50
FSP 1KVA CHAMP 2K 1/1 TOWER ONLINE UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

8.512,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 8522.68
Fsp Champ 1K 900W-1000VA Online Ups Güç Kaynağı (2X9A Akü)

Satıcı: Gamers Arena

8.574,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 8574.02
Fsp Champ 1K 900W-1000VA Online Ups Güç Kaynağı (2X9A Akü) 8.676,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 8686.38
Fsp Champ 1 KVA 2 x 12 V/9 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: zmteknoloji

8.755,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 8755.44
Fsp Champ 1K 900W 1000Va Online Ups Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap | 37 yorum

8.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8779.00
FSP 1KVA CHAMP 2K 1/1 TOWER ONLINE UPS

Satıcı: incehesap

8.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8779.00
FSP 1KVA CHAMP 2K 1/1 TOWER ONLINE UPS

Satıcı: Techmarketim

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8799.00
Fsp Champ 1 KVA 2 x 12 V/9 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: Uzmanlarpc

8.819,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 8819.26
FSP Champ1K 1KVA Online UPS (2x9A Akü)

Satıcı: MAESKO

10.556,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 10556.39
Fsp 1kva Champ 1k Online 1/1f LCD Ekran Tower Ups

Satıcı: Core Bilgisayar

11.118,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 11118.52

FSP Champ 1K UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

FSP Champ 1K UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
50 dB
0.9
4 saat
Saf Sinüs

FSP Champ 1K UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Kapasite (W) 900 W
• Port RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 50 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Jeneratör Uyumu Enerji Tasarruf Modu

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 120 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 300 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Saf Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Akü Seviyesi Çıkış Voltajı Giriş Voltajı Yük Seviyesi

TASARIM

• Yükseklik 220 mm
• Genişlik 145 mm
• Derinlik 282 mm
• Ağırlık 9.8 kg

FSP Champ 1K UPS (1000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.