FSP Champ 3K UPS (3000 VA)

Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
6
Ses Seviyesi (En Yüksek):
50 dB
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
4 saat
Dalga Şekli:
Saf Sinüs

FSP Champ 3K UPS (3000 VA) Fiyatları

FSP Champ2K 2KVA Online UPS (4x9A Akü)

Satıcı: Ptd Bilişim

14.858,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 14858.46
FSP Champ 3K Online LCD Göstergeli Ups 16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 16199.00
Fsp Champ 3K 3 KVA 2700W (6x12V-9A) Online

Satıcı: incehesap

17.492,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 17492.37
Fsp Champ 3K 3 Kva Lcd Ekran On-Lıne 6*12V 9Ah

Satıcı: incehesap

17.557,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 17557.47
Fsp Champ 3K 3 KVA 2700W (6x12V-9A) Online

Satıcı: Gamers_Arena

17.622,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 17622.57
FSP Champ 3K Online LCD Göstergeli Ups

Satıcı: incehesap

17.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 17659
Fsp Champ 3K 2700W- 3000VA Online Ups Güç Kaynağı (6X9A Akü)

Satıcı: Gamers Arena

17.672,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 17672.43
FSP Champ 3K Online LCD Göstergeli Ups

Satıcı: incehesap

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 17999.00
Fsp Champ 3K 2700W-3000VA Online Ups Güç Kaynağı (6X9A Akü)

Satıcı: Gamers_Arena

18.067,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 18077
Fsp Champ 3K 3000Va Online Ups Güç Kaynağı (2700W)

Satıcı: Gamers Arena

18.636,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 18636.30
Fsp 3kva Champ 3k 1/1 Tower Onlıne Ups

Satıcı: Techmarketim

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 19499.00
FSP Champ 3K Online LCD Göstergeli Ups

Satıcı: JADDA

21.127,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 21127.83
Fsp Champ 3K 2700W 3000V Online Ups Güç Kaynağı

Satıcı: ylmzhome

50.534,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 50534.40

FSP Champ 3K UPS (3000 VA) Fiyat Geçmişi

FSP Champ 3K UPS (3000 VA) Temel Özellikleri

6
50 dB
0.9
4 saat
Saf Sinüs

FSP Champ 3K UPS (3000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 3000 VA
• Kapasite (W) 2700 W
• Port RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 50 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Jeneratör Uyumu Enerji Tasarruf Modu

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 120 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 300 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Saf Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 6
• Şarj Süresi (%90) 4 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Gösterge Sistemi Akü Seviyesi Çıkış Voltajı Giriş Voltajı Yük Seviyesi

TASARIM

• Yükseklik 318 mm
• Genişlik 190 mm
• Derinlik 421 mm
• Ağırlık 27.6 kg

FSP Champ 3K UPS (3000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.