Kapasite (VA):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Çıkış Güç Faktörü:
0.6
Şarj Süresi (%90):
6 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

Inform Guardian 1000A UPS (1000 VA) Fiyatları

İnform Inform Guardian 1000A LINE-INTERACTIVE KGK 7-20 D 12v-7ah

Satıcı: ELTA ELEKTRONİK | 32 yorum

3.641,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 3641.88
Inform 1000Va Guardian 1000A Lıne Interactıve Led Ekran Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

3.756,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3756.20
Inform Guardıan 1000A Lıne - Interactıve Kgk 7-20 Dk - Yenı

Satıcı: Sanaluygun

3.785,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3785.10
İnform Guardian 1000A 7-20 dk 1000 VA Güç Kaynağı UPS

Satıcı: REEL | 42 yorum

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3800.00
INFORM 1000VA Guardian 1000A LINE INTERACTIVE LED EKRAN UPS

Satıcı: ZmTeknoloji

3.770,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3780.83
Inform UPS GUARDIAN 1000A 7-20DK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI

Satıcı: sanaluygun

4.038,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4038.24
Inform Guardian 1000A LINE-INTERACTIVE KGK 7-20 D 12v-7ah

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.101,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 4101.86
Inform Guardian 1000A LINE-INTERACTIVE KGK 7-20 D 12v-7ah

Satıcı: onlinealisverisyap

4.182,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 4182.49
Inform Ups Guardian 1000A Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: ELTA ELEKTRONİK

4.185,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4185.24
INFORM GUARDIAN 1000A K 1000VA 7-20dk 2x7Ah UPS

Satıcı: KASVABİLİŞİM

4.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4260.00
Inform Ups Guardıan 1000a 7-20dk Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

4.759,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4759.66

Inform Guardian 1000A UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

Inform Guardian 1000A UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
40 dB
0.6
6 saat
Simule Edilmiş Sinüs

Inform Guardian 1000A UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR) Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 172 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 286 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.6
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip Tam Bakımsız
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 6 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi IP20 Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması Akü Deşarj Koruması Akü Şarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 162 mm
• Genişlik 149.3 mm
• Derinlik 353 mm
• Ağırlık 7.8 kg

Inform Guardian 1000A UPS (1000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.