Kapasite (VA):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
40 dB
Çıkış Güç Faktörü:
0.6
Şarj Süresi (%90):
6 saat
Dalga Şekli:
Simule Edilmiş Sinüs

Inform Guardian 2000A UPS (2000 VA) Fiyatları

İnform Guardian 2000A (2X9 Ah) Siyah Renkli LCD Ekranlı Güç Kaynağı Cihazı

Satıcı: REEL | 8 yorum

5.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5650.00
Inform Guardian 2000 VA 2 x 9 AH Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: REEL

5.533,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 5533.50
Inform 2000Va Guardian Line Interactive Ups

Satıcı: ZmTeknoloji

5.806,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5806.70
Inform 2000Va Guardian Line Interactive Ups

Satıcı: onlinealisverisyap

5.895,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5895.40
INFORM 2000VA Guardian Line Interactive Ups

Satıcı: onlinealisverisyap

5.858,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5868.25
İnform Inform Guardian 2000A LINE-INTERACTIVE KGK 7-20 D 12v-9ah

Satıcı: onlinealisverisyap | 15 yorum

6.102,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 6102.88
Inform Guardıan 2000Va 2X9Ah Lıne Int.Ups 7/20 Dk

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.103,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6113.42
Inform Guardian 2000 VA 2 x 9 AH Line Interactive UPS Güç Kaynağı

Satıcı: teknostok

6.284,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 6284.45
AyrStore INFORM GUARDIAN 2000VA (2X9AH) 7/20DK LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: sanaluygun

6.321,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6321.39
İnform Guardian 2000A Kesintisiz Güç Kaynağı

Satıcı: Teknoteg

6.772,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 6772.75
INFORM GUARDIAN 2000VA (2X9AH) 7/20DK LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: Hızlı Stok

7.579,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 7579.48
İnform Ups Guardian 2000VA 2x9Ah Akülü 7-20 Dk Line-Interactive Güç Kaynağı

Satıcı: Smartlink

8.459,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 8459.37
INFORM GUARDIAN 2000VA (2X9AH) 7/20DK LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: ÜNCOM BİLGİSAYAR

8.490,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 8490.88
AyrStore INFORM GUARDIAN 2000VA (2X9AH) 7/20DK LINE INTERAKTIF UPS

Satıcı: AYRSTORE

10.315,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 10315.76

Inform Guardian 2000A UPS (2000 VA) Fiyat Geçmişi

Inform Guardian 2000A UPS (2000 VA) Temel Özellikleri

2
40 dB
0.6
6 saat
Simule Edilmiş Sinüs

Inform Guardian 2000A UPS (2000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Line Interaktif
• Kapasite (VA) 2000 VA
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 40 dB
• Diğer Özellikler Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR) Akıllı Şarj Teknolojisi

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 172 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 286 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 60 Hz

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 220 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 230 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.6
• Dalga Şekli Simule Edilmiş Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip Tam Bakımsız
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 9 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 6 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Akü Modu Aşırı Yük Düşük Akü Sistem Hatası
• Güvenlik Sistemi IP20 Aşırı Yük Koruması Düşük Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Yüksek Gerilim Koruması Akü Deşarj Koruması Akü Şarj Koruması

TASARIM

• Yükseklik 198 mm
• Genişlik 158 mm
• Derinlik 380 mm
• Ağırlık 10.5 kg

Inform Guardian 2000A UPS (2000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.