4.4 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
4
Ses Seviyesi (En Yüksek):
45 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
8 saat

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS (2000 VA) Fiyatları

Makelsan Powerpack Se 2kva 4x 7ah 5-10dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı - Mu02000n11eav04

Satıcı: AKNOLOJİ

11.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 11299.99
Makelsan Powerpack Se 2kva 5-10DK 4X12V/7AH 1f/1f Online Ups MU02000N11EAV04

Satıcı: Magic Teknoloji

11.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 11390.00
Makelsan Powerpack SE Serisi 2 KVA 4 x 9 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: magic

12.029,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 12029.34
MAKELSAN Powerpack Se 2 Kva (4X7AH) 5-15 Dk 1800w Onlıne (MU02000N11EAV04)

Satıcı: Magic Teknoloji

12.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 12109.99
MAKELSAN 2kva Powerpack Se 1/1 Online Ups 12v 9amper

Satıcı: onlinealisverisyap

12.705,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 12715
MAKELSAN POWERPACK SE 2KVA 1F/1F (4X9AH) 5/10DK ONLINE UPS

Satıcı: onlinealisverisyap

12.858,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 12858.25
MAKELSAN 2KVA POWERPACK SE ONLINE 1/1F LCD EKRAN TOWER UPS 12v 9amper

Satıcı: onlinealisverisyap

13.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 13088.00
Makelsan P.Pack SE 2 KVA (4x 9AH) 5-10dk Online UPS MU02000N11EAV06

Satıcı: magicteknoloji | 9 yorum

13.099,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 13099.99
Makelsan P.pack Se Online (1800W) 2 Kva 5/10 Dak. (4X12V 9AH Akü) Ups

Satıcı: Core Bilgisayar

17.346,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 17346.12

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS (2000 VA) Fiyat Geçmişi

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS Ürün Ailesi

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS (2000 VA) Temel Özellikleri

4
45 dB
0.99
0.9
8 saat
Dalga Şekli:
Tam Sinüs

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS (2000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 2000 VA
• Kapasite (W) 1800 W
• Port RJ45 RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 45 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR)

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Tam Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 4
• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası UPS Arızası Akıllı Alarm
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Kısa Devre Koruması Akıllı Şarj Sistemi

TASARIM

• Yükseklik 191 mm
• Genişlik 418 mm
• Derinlik 335 mm
• Ağırlık 18 kg

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS İle En Çok Karşılaştırılan UPS Cihazları

Makelsan P.Pack SE 2 KVA UPS (2000 VA) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.