4.5 (2 oy) / 1 yorum
Kapasite (VA):
Kapasite (W):
Akü Kapasitesi:
Akü Sayısı:
2
Ses Seviyesi (En Yüksek):
45 dB
Giriş Güç Faktörü:
0.99
Çıkış Güç Faktörü:
0.9
Şarj Süresi (%90):
8 saat

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS (1000 VA) Fiyatları

MAKELSAN P.PACK SE ONLINE(900W) 1KVA 5/10 Dak.(2x9ah Akü) UPS

Satıcı: Magic Teknoloji

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 7509
Makelsan Powerpack Se 1Kva (2X 9Ah) 5-10Dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı - Mu01000N11Eav06

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

7.599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 7599.20
Makelsan Powerpack SE 1 KVA 2 x 7 AH Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: magic | 31 yorum

7.682,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 7682.60
Makelsan Powerpack SE 1 KVA 2 x 9 Ah Online UPS Güç Kaynağı

Satıcı: magic

7.682,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 7682.60
Makelsan 1Kva Powerpack Se Onlıne 1/1F Lcd Ekran Tower Ups 2X 12V 7Amper

Satıcı: onlinealisverisyap

7.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7809.00
MAKELSAN P.PACK SE Online (900W) 1KVA 4/8 Dak. (2x12v 7AH Akü) UPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.005,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 8005.34
Makelsan Powerpack Se 1 Kva V.2 (1f/1f) 4-10 Dk 2x7ah Onlıne Mu01000n11eav04

Satıcı: Derin Bilişim

8.098,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8098.53
Makelsan 1Kva Powerpack Se Onlıne 1/1F Lcd Ekran Tower Ups 2X 12V 9Amper

Satıcı: ZmTeknoloji

8.141,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8141.90
MAKELSAN Makelsan On-Line Powerpack SE 1000VA 1F/1F 4-8 Dk 2x7AH Akülü UPS

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.564,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 8564.13
Makelsan P.Pack SE Serisi 1KVA On Line (2x 7AH) UPS 8.578,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8588
Makelsan Powerpack SE 1KVA (2x 7AH) 5-10dk Online Kesintisiz Güç Kaynağı MU01000N11EAV04

Satıcı: netsiparis

8.752,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 8752.23
MAKELSAN POWERPACK SE 1 KVA / 900W (1F/1F) 5-10dk (2x 12V/9AH) ONLINE MU01000N11EAV06

Satıcı: Kraft Online

9.538,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9538.60
Makelsan Powerpack Se 1 Kva Online UPS(2x9A Akü)

Satıcı: MRC BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 9900.00
MAKELSAN POWERPACK SE 1 KVA / 900W (1F/1F) 4-8dk (2x 12V/7AH) ONLINE MU01000N11EAV04

Satıcı: kuralay

10.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 10245.00
Makelsan Powerpack Se 1 Kva 5-15DK 2X9AH 1/1 Ups

Satıcı: Core Bilgisayar

11.185,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 11185.24
MAKELSAN P.PACK SE Online (2700W) 3KVA 4/8 dk (6x12v 7AH Akü) UPS (Siyah)

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 14666.00

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS (1000 VA) Fiyat Geçmişi

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS Ürün Ailesi

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS (1000 VA) Temel Özellikleri

2
45 dB
0.99
0.9
8 saat
Dalga Şekli:
Tam Sinüs

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS (1000 VA) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Cihaz Tipi Online
• Kapasite (VA) 1000 VA
• Kapasite (W) 900 W
• Port RJ45 RS-232 SNMP (Opsiyonel) USB (Opsiyonel)
• Aküden Başlama (Cold Start) Var
• Ses Seviyesi (En Yüksek) 45 dB
• Diğer Özellikler LCD Ekran Otomatik Voltaj Regülasyonu (AVR) LED Gösterge

GİRİŞ VERİLERİ

• Giriş Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Giriş Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Giriş Frekansı (Düşük) 40 Hz
• Giriş Frekansı (Yüksek) 70 Hz
• Giriş Güç Faktörü 0.99

ÇIKIŞ VERİLERİ

• Çıkış Gerilimi (Düşük) 208 VAC
• Çıkış Gerilimi (Yüksek) 240 VAC
• Çıkış Frekansı (Düşük) 50 Hz
• Çıkış Frekansı (Yüksek) 60 Hz
• Çıkış Güç Faktörü 0.9
• Dalga Şekli Tam Sinüs

AKÜ BİLGİLERİ

• Akü Tipi Kuru Tip
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasitesi 7 Ah
• Akü Sayısı 2
• Şarj Süresi (%90) 8 saat

GÖSTERGE/İKAZ/GÜVENLİK

• Alarm Sistemi Aşırı Yük Düşük Akü Şebeke Hatası UPS Arızası Akıllı Alarm
• Güvenlik Sistemi Aşırı Yük Koruması Kısa Devre Koruması Akıllı Şarj Sistemi

TASARIM

• Yükseklik 144 mm
• Genişlik 336 mm
• Derinlik 214 mm
• Ağırlık 9.5 kg

Makelsan Powerpack SE 1 kVA UPS (1000 VA) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

nrey z** Profil Resmi

2 yorum

nrey z** fiyatına göre çok iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.