Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
USB
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (256 GB) Fiyatları

Kingston DTKN-256GB 256GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: Hepsiburada | 25 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2199.00
Kingston DataTraveler Kyson 256GB USB Flash Bellek , DTKN/256GB, 200MB/s - 60MB/s okuma-yazma, Metal Kasalı

Satıcı: netsiparis

2.454,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 2464.5
Kingston DTKN/256GB DataTraveler Kyson 256 GB USB 3.2 Flash Disk

Satıcı: zekicocuk

2.460,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2460.86
Kingston 256GB DT USB 3.2 USB Bellek DTKN/256GB

Satıcı: netsipariş

2.504,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2504.35
Kingston DTKN/256GB DataTraveler Kyson 256 GB USB 3.2 Flash Disk

Satıcı: Netsiparis | 4 yorum

2.533,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 2533.23
Kingston 256GB DT USB 3.2 USB Bellek DTKN/256GB

Satıcı: Mavilim Elektronik

2.588,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2588.02
Kingston Dtkn/256Gb 256Gb Dt Kyson Usb 3.2

Satıcı: Netsiparis

2.592,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2592.10
Kingston Dtkn/256Gb 256Gb Dt Kyson Usb 3.2

Satıcı: Kraft Online

2.618,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2618.60
Kingston 256GB DTKN-256GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Kyson Flash Bellek

Satıcı: ONMARKTR

2.750,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 2750.69
Kingston DTKN-256GB 256GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: mlzstore

2.782,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2782.80
Kingston DTKN-256GB 256GB DataTraveler Kyson 200MB-s Metal USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek

Satıcı: NETSİPARİS

2.802,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2802.80
Kingston 256GB DTKN-256GB USB3.2 Gen 1 DataTraveler Kyson Flash Bellek

Satıcı: Smallman

2.808,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 2808.26
Kıngston DTKN/256GB Datatraveler 256GB USB 3.2 USB Bellek

Satıcı: Core Bilgisayar

3.430,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 3430.62

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (256 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek Ürün Ailesi

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (256 GB) Temel Özellikleri

USB

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 13 mm
• Derinlik 5 mm
• Ağırlık 4 g
• Renk Seçenekleri Gri

Kingston DataTraveler Kyson Flash Bellek (256 GB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ali C** A**** Profil Resmi

24 yorum

Ali C** A**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ali C** A**** Düzeltildi, teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.